Tabulka úbytků

Zde můžete zjistit, jaký bude úbytek na ošetřované lokalitě dle typu vaší postavy.

Jedná se o úbytek obvodu ošetřované lokality (břicho, boky, stehna či zadeček) v cm po jednom kombinovaném ošetření v délce 1,5 hodiny.

Tabulka úbytků

Výše uvedená tabulka slouží pro představu, jak velký úbytek tuku můžete po jednom ošetření očekávat.

Pro přesnější představu  je nezbytná konzultace u nás ve studiu. V rámci ní zjistíme, v jaké hloubce se vám tuk ukládá. Díky tomu jsme pak schopni určit odpovídající typ ošetření, časovou náročnost a cenu za zákrok.

Konzultace provádíme v našem studiu vždy zdarma. Proto neváhejte a kontaktujte nás zde…

NABÍZÍME ŘEŠENÍ, KTERÉ DOVOLÍ KAŽDÉMU MÍT TĚLO, JAKÉ SI PŘEJE

Studio Fit Medica je expertem na kombinování neinvazivních způsobů liposukce. Jsme tak schopni zajistit, že každý klient uvidí výsledky ihned po zákroku a z dlouhodobého hlediska si je udrží.

Na různých místech lidského těla se nachází různé druhy tukové vrstvy. Dle místa, které klient požaduje ošetřit, pak vybíráme kombinaci jednotlivých metod a nástroj pro provedení

Jsme si vědomi, že každý z nás je jiný, a proto i k provedení ošetření přistupujeme vždy individuálně.

Pokaždé, když budete odcházet ze studia Fit Medica a budete mít za sebou zákrok, můžete si být jistí, že budete moci dělat, cokoliv jste si naplánovali. Žádný ze zákroků, které provádíme, vás nijak zásadně neomezí.

Nejhorší, co se může stát je, že po zákroku budete mít dva tři dny větší žízeň a nebudete mít takovou chuť k jídlu, na jakou jste zvyklí. Je to způsobeno tím, že se vaše tělo zbavuje zlikvidované tukové vrstvy a potřebuje více vody, aby tuk vyloučilo.

Snížená chuť k jídlu má i sekundární výhodu spočívající v tom, že se vám přirozeně zmenší žaludek a v dalších dnech vám tak budou stačit menší porce jídla, což také pomůže v hubnutí.

Studio Fit Medica garantuje, že každý zákrok, který u nás absolvujete, bude úspěšný a že uvidíte jeho výsledky.

Pokud k nám přicházíte poprvé a chcete vidět ihned po zákroku výsledky, změříme partii ve stavu před a po a následně porovnáme naměřené hodnoty. Pokud k úbytku nedojde, zákrok nebudete platit.

V případě, že budete chtít odstranit hlouběji položené tukové vrstvy, měření proběhne až po delší době, jelikož výsledky těchto zákroků jsou viditelné až se zpožděním.

Před prvním zákrokem každý klient absolvuje s ošetřujícím konzultaci o svém zdravotním stavu.

Ze závěru konzultace vyplyne použití nejvhodnějších metod ošetření a také se vyhotoví zdravotní karta klienta. V ní bude zaznamenán původní stav klienta a jeho změna.

Během opakovaných návštěv se pak vždy výsledek ošetření zanese do karty klienta, aby byl patrný vývoj. Případně se pořídí i fotodokumentace.

Certifikáty kvality