Neinvazivní ultrazvuková liposukce

Princip této metody spočívá v průchodu ultrazvukových vln tukovou tkání, které rozvibrují jednotlivé buňky. Ty následně ztrácí díky smykovému tření svoji integritu a stávají se z nich neforemné bubliny, které po chvíli praskají. Obsah tukových buněk, tzv. lipidy, pak vytéká do buněčného meziprostoru, kde je lymfatickým systémem zachycen a následně z těla vyloučen.

Vlastnosti zákroku

Aplikace ultrazvuku trvá 30 minut, aby došlo na ošetřovaném místě k jisté a kompletní emulzifikaci tukových buněk.

Po ultrazvuku je na místě aplikována dalších 10 až 20 minut ruční přístrojová lymfomasáž, která má za cíl podpořit lymfatický systém ve sběru obsahu tukových buněk. Díky lymfomasáži dojde k odstranění lipidů v mnohem kratší době.

Výsledek po zákroku je tak ihned měřitelný a v dalších třech dnech se ještě prohlubuje, jak lymfatický systém zbytky lipidů z ošetřovaného místa odstraňuje.

Vzhled tukových buněk pod mikroskopem

Před zákrokem

Po 5 minutách

Po 12 minutách

Po 15 minutách

O metodě

Neinvazivní ultrazvuková liposukce je ve studiu Fit Medica nejrozšířenější metodou tvarování postavy. Často ji kombinujeme s ošetřením laserovou liposukcí. Tyto dvě metody se totiž skvěle doplňují a mají po skončení kúry největší naměřitelný úbytek v ošetřované oblasti.

Před a po ošetření

Tato metoda se dá použít na

formování, zpevnění, zmenšení objemu:

  • pozadí
  • boků
  • stehen
  • břicha
  • zad
  • lýtek
  • paží
  • a dalších problematických partií

Co říkají klienti

Mám dobrou zkušenost s ultrazvukem v kombinaci s laserem. Byl jsem tady na ošetření břicha a teď zapnu staré košile. Úbytky jsem měl slušné, kolem 5cm. Koupil jsem si hubnoucí balíček a snížil jsem to skoro o dvě velikosti. Prostředí i ošetřující moc příjemní.
Děkuji
Pavel
Dostala jsem dárkem od manžela ošetření ve Studiu Fit Medica. Chtěla jsem pomoci s celulitidou a stehny. Paní mi tam doporučila kombinovanou kúru ještě s lipomasáží. Po týdnu od ošetření jsem v kalhotech měla volnější nohavice a celulitida se začla vyhlazovat. Byla jsem ještě i na pažích, taky nadšení :-). Líbilo se mi milé jednání a útulné prostory.
Eva
Navštívila jsem studio spíš kvůli kosmetickým úpravám. Břicho mám po klasické liposukci dost hrbolaté..v létě na slunci je vše hrozně vidět. Zajela jsem si sem a ultrazvukem s vakuovou masáží mám velmi dobré zkušenosti. Už jsem to zkoušela řešit jinde, ale bez výsledku. Velmi přátelské jednání a dobré služby. Děkuji
Renata

Certifikáty kvality