NAŠÍM CÍLEM JE, ABYSTE SE CÍTILI VE SVÉM TĚLE SPOKOJENÍ

Studio Fit Medica je místem, kde mohou lidé upravit své tělo podle svých představ, aby z něj mohli mít radost a cítili se v něm skvěle. Formování postavy provádíme pouze  neinvazivními metodami liposukce.

Věříme, že bychom si lidského těla měli vážit nade vše a nenarušovat zbytečně jeho integritu v dnešní době již nesmyslnými kosmetickými zákroky, jako jsou například klasická liposukce , tumescentní liposukce nebo relativně nová invazivní ultrazvuková liposukce .

První pobočka studia Fit Medica – neinvazivní liposukce, byla založena v roce 2010 v Třebíči paní doktorkou Ivanou. Díky velkému zájmu klientů byla následně otevřena druhá pobočka Studia Fit Medica v Praze. Ve studiích provádíme neinvazivní způsoby liposukce kryolipolýzou, lipolaserem a ultrazvukem. Na závěr každé procedury je provedena lymfomasáž – ruční přístrojovou vakuovou koncovkou.

Pro dosažení největšího úbytku používáme kombinované ošetření lipolaser + ultrazvuk, v rámci kterého se tuk snadněji a rychleji odstraňuje.

K nejžádanějším zákrokům patří liposukce boků, stehen, břicha, paží, podbradku a hýždí.

Od roku 2016 provádíme i zákroky k regeneraci vlasového růstu. Ošetření se skládá z aplikace biostimulačního laseru, elektrostimulace, lokální farmakoterapie a speciální prokrvovací masáže. Kúra se skládá celkem z 12 ošetření, každé v délce 50 minut. Po provedení kúry můžete očekávat zastavení vypadávání vlasů a regeneraci vlasového růstu.

Pražské studio Fit Medica se nachází v příjemných prostorech rekonstruovaného novorenesančního domu na královských Vinohradech. Studio je zařízené ve stylu feng shui s přírodními prvky pro uvolnění a odpočinek. Vyškolený personál poskytuje maximální servis, péči všem našim klientům/kám, k jejich absolutní spokojenosti. Je tak pro nás velkou ctí vítat v našem studiu nové zákaznice, díky doporučení našich ,,stálých klientek/tů.“ Moc děkujeme

Moc rádi zde přivítáme i Vás, kteří jste u nás ještě nebyli a chtěli byste některou z našich metod vyzkoušet.

Provádíme špičkovou službu za minimální cenu a v co největším pohodlí.

Správné nástroje. Správné řešení.

Studio Fit Medica je vybaveno nejmodernějším strojovým vybavením, aby bylo možné dosáhnout u klientů centra nejlepších výsledků a zároveň jim nezpůsobit žádné nežádoucí účinky.

Lékařské studie

Všechny metody liposukce a regenerace vlasů jsou založeny na lékařských studiích.

Lékařské studie

Můžete si být jistí, že všechny metody a používané procesy jsou založené na lékařských studiích, které potvrdily jejich nezávadnost a zároveň dokázaly jejich vysokou účinnost. Více informací u jednotlivých metod ošetření.

Experti

Zákroky na klientech studia provádí speciálně vyškolený personál složený jen z profesionálů

Experti

Personál provádějící ošetření pracuje pod pravidelným dohledem lékařů, kteří stojí za vývojem metod liposukce a regenerace vlasů používaných v našem studiu. Můžete se spolehnout na nejvyšší kvalitu zákroku a našich pracovníků.

Diskrétní přístup

Hlavní prioritou našeho studia je klidné prostředí pro provedení zákroku a diskrétní přístup.

Diskrétní přístup

Vaše pohodlí během ošetření je naší prioritou. Můžete se spolehnout na maximální diskrétnost našeho personálu – nikdo se nedozví, že jste u nás ve studiu Fit Medica v Praze absolvovali kúru, pokud jim to sami neřeknete.
0
Spokojených návštěvníků
0
Shozených kilogramů
0
Hodin vývoje

Starají se o vás:

Ivana
IvanaLékařský dohled
Řeší složení procedur ošetření a bezchybný chod studia
Ošetřování klientů 15%
Dohled a vývoj 85%
Iveta
IvetaVedoucí personálu
Má na starosti provádění zákroků a dohled nad týmem ošetřujících.
Ošetřování klientů 35%
Školení a dohled 65%
Martin
MartinTechnické zajištění
Má na starosti technické vybavení, údržbu a částečně správu webu.
Údržba a technická pomoc 70%
Web 30%

Naším krédem je rychlost, preciznost a spokojený zákazník.

Objednejte si termín v našem studiu a přesvědčte se na vlastní kůži o našich kvalitách.

Každý problém má řešení

Ať už vás trápí na vašem těle jakákoliv partie, věříme, že jsme schopni vám pomoci.

Vyjdeme vám pokaždé vstříc

Můžete dorazit jen o víkendu? Ve večerních hodinách? s dítětem? Není problém!

Nevíte si rady? Rádi poradíme…

Nejste si jistí, zda je pro vás ošetření vhodné? Rádi Vám poradíme v rámci bezplatných konzultací.

Certifikáty kvality