Ceník

Při liposukci provádíme ošetření lokalit, kde se nejvíce tuk ukládá – boky, bříško, bederní oblast, hýždě, obě stehna (vnitřní nebo vnější část), obě lýtka, obě paže
Cena zákroku závisí na lokalitě, jejím objemu a délce ošetření. Ošetření však již za bezkonkurenční cenu od 690 Kč.
Pro dosažení maximálního efektu ošetření je zvolena délka a  kombinace přístrojových procedur na základě vstupní konzultace a vyšetření.

Pro vaše blízké můžete zakoupit dárkový poukaz na ošetření, neváhejte nás kontaktovat. Stačí poslat email a poukaz pošleme obratem, po zaplacení jej u nás můžete využít. Poukazy můžete také zakoupit v našem studiu nebo je možné zaslání na dobírku.

Ceny ošetření:

Nejvýraznějšího efektu je ze zkušeností dosaženo kombinací lipolaseru, kavitace a francouzské lipomasáže LPG. Pokud preferujete jednu danou přístrojovou proceduru, je možné se objednat zvlášť.

Kombinace přístrojového zeštíhlení:

(aktivace lymfatických uzlin, lipolaser, UZ kavitace, LPG lipomasáž, masáž a aplikace zpevňujícího séra)
Ošetření menšího rozsahu – do 60 min
Příklady ošetřovaných oblastí
Boky 1190 Kč
Spodní břicho 1190 Kč
Úprava nepravidelností po klasické liposukci 1190 Kč

Ošetření většího rozsahu – do 90 min

Bříško 1590 Kč
Boky 1590 Kč
Stehna vnitřní oblast 1590 Kč
Hýždě 1590 Kč
Vnější oblast stehen 1590 Kč
Lýtka nebo paže o velkém objemu lokality 1590 Kč

Ošetření větších partií či jejich kombinace – do 120 minut   2190,-

Lipolýza laserem – ošetření vybrané partie do 60 minut
(uvolnění lymfatických uzlin, aplikace laseru do 40 minut) 
1190 Kč
Regenerace vlasů – celkem doporučeno cca 12 ošetření. 1 ošetření do 60 min.
(zhodnocení stavu pokožky, příprava oblasti speciálním roztokem, stimulace tkáně radiofrekvencí, biostimulačním laserem, vmasírování růstového séra)
990 Kč
Kryolipolýza – nasátí jedné lokality – 60 minut
(zahrnuje aktivaci lymfatických uzlin, aplikaci ochranné membrány, nasátí přístrojem, následné  ošetření zpevňujícím sérem)
1190 Kč

LPG Lipomasáž    30 – 60 minut
(zapůjčení speciálního oblečku, stimulace LPG přístrojem)
690,- – 1190,-

Dárkové poukazy

Můžete zakoupit poukaz na konkrétní proceduru. Zhotovíme také poukaz s libovolnou částkou, který lze uplatnit na jakoukoli službu studia fit medica i fyzio medica.

Masáže – formování postavy – zeštíhlení – podpora růstu vlasů – fyzioterapie

  • platba – Akceptujeme platbu v hotovosti po provedení procedury. Platba platebními kartami není ve studiu Fit Medica možná.
  • objednání – Na procedury je nutné se vždy předem telefonicky nebo emailem objednat. Ošetření bez objednání není zaručeno.

  • Otevírací doba – Procedury si můžete telefonicky objednávat každý všední den od 8.00 do 18.00. Budeme se snažit vyjít maximálně vstříc vašim časovým možnostem. Jsme k dispozici denně od 7:00 do 20:30. Po domluvě je možné se objednat i na víkendové dny.

  • použití a zaměnitelnost – Proceduru lze použít na jakoukoliv tělesnou partii kromě obličeje, krku a intimních partií. Před začátkem procedury je možné zaměnit typ ošetření v rámci dohodnutého rozsahu a ceny ošetření.
  • bezplatné konzultace – Každý nový klient se může objednat na bezplatnou konzultaci a prohlídku studia. V rámci konzultace si můžete prohlédnout přístrojové vybavení a poradit se s personálem o vhodných procedurách.

Certifikáty kvality